250 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
100

İlan Tarihi
22-08-2021

inan türk
Üyelik Tarihi : 22 Ağustos 2021
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti firması olarak Ümraniye ve çevresinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 faaliyet gösteriyoruz. Firmamız, sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturma ilkesi ile her geçen gün çağın gereksinimlerine uygun cihaz ve teçhizat araştırmalarını yapıp en iyi ekipmanla hizmet vermeye devam etmektedir. Su tesisatı alanında yetkin olan firmamız 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübe birikimiyle 100 müşteri memnuniyet odaklı çalışmaya devam ediyor. Siz de su kaçağı konusunda kesin çözüme bizimle ulaşan mutlu müşterilerimiz arasına katılın

 

KIRMADAN DÖKMEDEN 100 SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPIYORUZ

Ümraniye su kaçağı tespiti yapıyoruz Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımız ile adresinize kadar gelip tüm gizli su kaçaklarını su kaçağı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz. Özenle çalışıp yaşam konforunuzun bozulmamasına dikkat ediyoruz.

Su kaçağı tespiti konusunda yetkin firmamız en kaliteli hizmeti vermek için 7 gün 24 saat hızlı servis ile hizmetinizdedir. Sizleri sağlıklı bir su tesisatına kavuşturmayı seviyoruz. Uzman ve deneyimli tesisat ustalarımıza ücretsiz olarak sorularınızı iletebilirsiniz.

Kameralı su kaçağı tespiti ile aşağıdaki sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Örneğin; Duvar su sızıntıları tedbir alınmaz ise, binalarda yapısal bozukluklar ve binalarda çürümelere sebep olabilmektedir.

Bu sebep ile su kaçaklarını hafife almayınız, meseleleri henüz da artmadan tek lâhza evvel çözümlemekte yarar vardır. Su kaçakları belirlenmesi teknolojinin gelişmesi ile önceden bulunduğu gibi duvarlarınızın tamamıyla kırılarak bütün alana zarar vermeden yalnızca eksper cihazlar vasıtası ile yapınızın su kaçağı meselenin belirleme edilerek kırılması ile çözümlenebilmektedir.

Kurumsal firmalar kırmadan su kaçağı belirlenmesi yapmaktadır. klasik yöntemlerde tüm tek banyonun kırılma olasılığı epey büyüktü.
Çünkü su kaçağı sızıntının gördüğünüz yerden defa henüz değişik tek yerde olabiliyordu. Bu da mekanın bütününün kırılması anlamına gelebiliyordu.
Oysa ilerleyen teknoloji eşliğinde su kaçağını bulmak için kırıp dökme işlemleri tarih oldu.

Acıbadem

Kaçak Tespiti Kırmadan Su Kaçağının Yerini Noktasal Tespit ediyoruz

ümraniyede Evinizde İşyerinizde Su Kaçağı Varsa Kırmadan Su Kaçağını elektronik aletlerimizle noktasal olarak buluyoruz. eskiden olduğu gibi su kaçağı nerede diye fayansları sıvaları kırarak su kaçağını bulan ustalardan kendinizi koruyun. Ekip tesisat olarak son sistem makinelerimizle su kaçağının yerini tespit ediyor ve onarıyoruz müşterilerimizin zararlarını minimumda tutmayı ilke edinen firmamız gerekli tüm donanıma sahiptir. Su Kaçağı Binalarda Sık Görülen Bir Tesisat Arızasıdır eski binalarda boruların çürümesiyle ortaya çıkan su kaçakları olduğu gibi yeni binalarda da uygulama hatalarından dolayı su kaçağı görülebilmektedir. su kaçaklarının olmaması mümkün değildir önemli olan en az zararla Arızanın nasıl giderilmesi gerektiğini bilmektir. Sizin de Konutunuzda su Kaçağı varsa evinizi kırdırarak değil teknolojiyi kullanarak tespit ve onarım yapan firmaları tercih edin. Masrafınızı en aza İndirin

Ümraniye Su Kaçak Tespit ve Onarımı
Ümraniye Lavabo ve WC Tıkanıklıkları
Ümraniye Klozet Tamiri ve Montajı
Ümraniye Musluk Tamir ve Değişim Servisi
Ümraniye Süzgeç Tıkanıklığı
Ümraniye Logar Tıkanıklığı
Ümraniye Çamaşır Makinası Montaj
Ümraniye Kalorifer Tesisatı Bakımı ve Montajı
Ümraniye Kombi Bakım ve Temizliği
Ümraniye Bulaşık Makinası Montaj
Ümraniye Duşakabin Montajı
Ümraniye Sıcak Su ve Soğuk Su Tesisatı Montajı
Ümraniye Yağmur Suyu Tesisatı
Ümraniye Gider Borusu Tesisatı
Ümraniye Atık Su Tesisatı Montajı
Ümraniye Tıkalı Pimaş Açma
Ümraniye Kombi, Petek Arızaları
Ümraniye Vana Montajı, Tamiri ve Değişimi
Ümraniye Lavabo Pis Su Boru Montajı
Ümraniye Klozet İç Takım Değişimi
Ümraniye Klozet Rezervuar Montajı
Ümraniye Yangın Dolabı Montajı
Ümraniye Ocak & Fırın Tesisatı – Dönüşümü

İstanbul Kırmadan Cihazla Üsküdar Su Kaçağı Bulma Su Tesisat Tamiri İle İlgili işleriniz için Bizi Arayabilirsiniz.

Su Tesisatınızdaki Arızalar Genellikle Boru Çürümesinden yada Plastik boruların Kaynak yerlerinin Zamanla Sızdırmazlık Özlelliğini Kaybetmesinden Dolayı Ortaya Çıkar Su tesisatınız eskiyse galvaniz boru olma olasılığı yüksektir galvaniz boruların ömrü bulunduğu ortama göre değişebilmektedir örneğin rutubetsiz ve ıslak görmeyen bir yerde 20-25 yılken ıslak ve rutubetli yerlerde 10-15 senede çürüyebilmektedir. tesisatınız eski ise çürüyen yeri bulup değiştirmek bazen çözüm olmakla beraber borunun diğer yerlerininde çürük olması durumunda bu seferde oradan kaçak yapmasına sebeb olabilir o yüzden tesisatınıza tamirat yaptırken borunun durumununda iyi analiz edilmesi gerekir. Bu Gibi durumlarda Su tesisatınızı komple değiştirmek daha karlı olacaktır. su tesisatınızı yüzeyden döşenebildiği gibi bazı kısımlarını fayans altına gömerekte döşenebilir.


666 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Reklam Alanı