250 TL

İSTANBUL / ÜSKÜDAR / YAVUZTÜRK MAH.

İlan No
115

İlan Tarihi
10-12-2021

inan türk
Üyelik Tarihi : 22 Ağustos 2021
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

Usta Elektrikçi

Elektrik, günümüzde kullanılan en gerekli ihtiyaçlarımızdandır. Arıza ve bakim gibi sorunlarda kullanmakta zorlandığınız elektrik ihtiyacınız için işinde ehli bir firmadan hizmet alarak işinizi güvenlehalledebilirsiniz. Biz bu hizmeti tüm yönüyle veren ve elektrik bakim arızası konusunda kaliteli hizmet veren firmalar arasındayız. Mahallenin tüm bölgesine elektrik servisi hizmeti veren firma olarak elektrik işinde usta kişileri çalıştırmakta ve onları da sürekli olarak eğitmekteyiz.

Mesleğinde tecrübeli çalışanlara sahip bir firma olarak verdiğimiz bu hizmette müşterilerimizi daima memnum etmiş ve onlara yardımcı olmuşuzdur. Usta elektrikçi firmamız ile verdiğimiz bu hizmette müşterilerimizin isteğini de dikkate almakta ve onlar için acil destekte sağlamaktayız. Kaliteli bir hizmet sunan firmamızla istediğinizzamaniletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mahallenin tüm bölgesine verdiğimiz elektrik servisi hizmetlerimizde elektrikteki bakım ve onarım işlerini kısa bir sürede hâlletmekteyiz. İşinde ehli bir firma olarak sağladığımız bu hizmette özellikle acil olarak onarım ve arıza işlerine bakmakta ve müşterilerimize sıkıntı yaratmamaktayız. Kalite ve güven esaslı verdiğimiz bu hizmetten yararlanmak için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

elektrikçi

Elektrik Servis işlerinizi bize bırakın! Güvenilir Elektrikçiniz Usta Elektrikçi
9 Yıldır Online

 • Elektrik Tesisatı tamiri
 • Petek Temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Elektrikli ev aletleri tamiri
 • Su tesisatı tamiri onarımı
 • İnternet hattı Tamiri İnternet Arıza
 • Zil tesisatı Tamiri
 • Duvara Tv montajı
 • Avize montajı
 • Korniş Montajı
 • Tıkalı Banyo Lavabo Tuvalet Açma
 • Jeneratör Genel Bakımı ve Peryodik bakımı

Usta elektrikçi  Elektrik Servisi Hizmetleri

Elektrik arızaları, bakım ve onarım işleri dikkatli bir şekildeyapılmasıgereken işlemlerdir. Bu iş alanında piyasada ehli bir hizmet veren firma olarak siz müşterilerimizedaimayardımcıolmaktayız.  elektrik servisi firması olarak elektrik arızası konusunda deneyimli çalışanlarımız, sorunu kolayca halletmektedir.

Elektrik işlerinde profesyonel ve deneyimli işçilere sahip çalışanları bulunan firmamız ile tüm mahalleye acil destek sağlamaktayız. Aniden arızalanan elektrik sorunu ve diğer tüm elektrik işleri için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Bizimle irtibata geçtikten sonra firma elemanlarımız, direk olarak adrese gelip işe başlamakta ve arızadaki sorunu tamir etmektedir.

Elektrik arızası, tesisat bağlama, internet ağı kurulumu ve diğer işler için ehli bir firma arıyorsanız, bu hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm elektrik işlerini profesyonel olarak halleden ve kusursuz bir çalışma ile elektrik projelerini tamamlayan usta elektrikçi çalışanlarımız, siz değerli müşterilerimizi sonuna kadar memnun etmektedir. Firmamızdan hizmet talebinde bulunmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.


554 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Reklam Alanı